خانه ی جدید

 

در انتظار انتقاد، پیشنهاد و همراهی های همیشگی شما دوست عزیز،

اینجا به روزم:

 

 

www.FatemeEntezar.com

 

 

/ 18 نظر / 131 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حبیب محمدزاده

مرکز فروش کتاب صفحات گرامافون: حبیب محمدزاده *** شعر فارسی کافه هفت : میدان هفت تیر، قبل از پـل کریمخان، خ خردمند جـنوبی لطفن اطلاع رسانی فرمایید

**!!!..ف...!!!**

ممنون میشم پروفایلتون رو هم در گروه ادبی پرشین بلاگ تکمیل کنید[گل]

باشو

شیشه ی پنجره را باران شست چه کسی یاد تو را از لوح دلم خواهد شست؟!

آزادی

سخن از نسیم هزار آرزوی فریباست.... با سلام. دوست گرامی، پس از مطالعه بیانیه، در مسابقه ادبی ویژه ادیبان و شاعران با موضوع آزادی، شرکت کنید. لطفا به دوستان علاقمند و مستعد نیز اطلاع دهید تا در این فراخوان سراسری، شرکت کنند. منتظر حضور گرمتان هستیم.... ناز انگشتای بارون تو، باغم میکنه. .... تازه آبم که بشه برفا و عریون بشه کوه، مث اون قله مغرور بلندی، که به ابرای سیاهی و به بادای بدی می خندی..."

موسوی

با سلام، دوست گرامی، از وبلاگ بسیار زیبایتان دیدن کردم. منهم از علاقمندان ادبیات هستم و خیلی خوشحال میشم که حداقل از آرشیو ادبیات وبلاگم دیدن کرده و نظرتون را بدونم. منتظر حضور گرمتان هستم.

مسافر

به وب ما هم سر بزنید ثواب داره . جایزه اش هم دانلود کتاب « ساک چشمم را که می بندم مسافر می شوم » : این هم نشونی دانلودشه: http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://torpheh.persiangig.com/mosaferebarfi/Doc2-sak-chshm88-01-26.pdf

انجمن مجازی شاعران ایران

با سلام! از تاریخ شنبه 10 تیرماه تا پایان روز جمعه 23 تیر91 دو شعر از آقای«امید نقوی» به نقد گذاشته شده است؛از شما دعوت می شود در گفت و گوها شرکت نمایید.برگزیده ی این نقد و نظرها به صورت کتاب الکترونیکی در اختیار کاربران اینترنت قرار خواهد گرفت. (روابط عمومی)

کارِ ِخوب

آیا از خانه تکانی خسته اید؟ آیا از شنیدن صدای مکرر دستمال ری دیوار جانتان به لبتان رسیده؟ آیا سیم مودم وایرلستان در اثر خانه تکانی مثل مودم ما لنگ شده؟ آیا همه ی پول هایتان خرج خرید وایتکس و پودر شده و پولی برای خرید لباس ندارید؟ آیا بیکارید؟ نگران نباشید.برای شما عیدی ویژه ای داریم.کافی است روی کلمه "وب سایت" پایین کامنت کلیک نموده و در مسابقه ما شرکت کنید.